حمام شیشه‌ای

glass shower partition حمام شیشه ای

امروزه کاربری خانه در حال تغییر از محیطی برای زندگی کردن به محیطی برای لذت بردن از زندگی است. برای رسیدن به این هدف، فضاهای مختلف خانه نیازمند آماده‌سازی به بهترین نحوه ممکن هستند و شیشه یکی از مهم‌ترین مواد در این فضاسازی‌ها محسوب می‌شود. از کاربردهای شیشه در فضاسازی محیط‌های داخل خانه می‌توان به اجرای حمام شیشه‌ای اشاره کرد. به طور کلی استفاده از شیشه در سرویس بهداشتی به امری رایج در اجرای دکوراسیون این فضا بدل شده‌است که دلیل آن زیبایی و کارایی فوق‌العاده شیشه نسبت به دیگر مواد رایج است.

اهمیت جداسازی فضای حمام از دیگر فضاها در سرویس بهداشتی دلیل استفاده از پارتیشن شیشه حمام و یا همان حمام شیشه‌ای است. مزیت‌های استفاده از شیشه در کابین حمام، جلوگیری از پاشیده شدن آب به اطراف، حفظ حرارت، جلوگیری از آسیب رساند ناشی از بخار آب و تفکیک فضاهای مختلف و حفظ حریم اختصاصی هر فضا در عین یکپارچگی است. تنوع در اجرای طرح‌های دلنشین و زیبا در حمام شیشه‌ای در کنار مزیت‌های کاربردی سازه شیشه حمام باعث شده، این نوع از سازه شیشه‌ای در طراحی داخلی ساختمان‌ها نقشی مهم را ایفا کند به طوریکه امروزه حمام شیشه‌ای یکی از اجزاء جدانشندنی در خانه‌های لوکس و مدرن محسوب می‌شود. حمام شیشه‌ای فقط برای سرویس‌های بهداشتی بزرگ استفاده نمی‌شود. بلکه با توجه به تنوع موجود در شیشه‌ها و یراق آلات، این سازه را می‌توان در سرویس‌های بهداشتی کوچک نیز اجرا کرد و از مزایای آن بهر برد.

شیشه حمام در مدل‌های ریلی، اسپایدر، فریم‌لس و فریم‌دار، بنابه سلیقه مشتری و نیاز فضا قابل اجرا است. در کنار مدل‌های مختلف یراق، در حمام شیشه‌ای از مدل‌های مختلف شیشه مانند شیشه رنگی، شیشه مات و شیشه هوشمند نیز می‌توان استفاده کرد. ترکیب مدل‌های مختلف شیشه با انواع یراق آلات شیشه می‌تواند هر فضا و سرویس بهداشتی را به مکانی دلنشین و زیبا تبدیل کند. که رضایت هر فردی را جلب می‌کند.

حمام شیشه‌ای به یکی از ارکان دکوراسیون داخلی در خانه‌های لوکس و مدرن تبدیل شده است. با توجه به مزایای استفاده از شیشه حمام می‌توان انتظار داشت که در آینده اغلب خانه‌ها از این سازه در سرویس بهداشتی خود بهره ببرند. مهم‌ترین نکته در پیاده‌سازی حمام شیشه‌ای، طراحی و اجرای صحیح آن است. شرکت شیشه نشکن ایلیا با اتکا به دانش و تجربه بالای متخصصین خود در کنار استفاده از با کیفیت‌ترین انواع شیشه و یراق آلات شیشه ، رضایت کامل شما از طراحی و اجرای تمام انواع سازه حمام شیشه‌ای را تضمین می‌کند.

نظر دهید