&#x;&#x;

درباره ما

 
 

شرکت شیشه نشکن ایلیا با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت‌های مطرح اروپایی (BTS ترکیه و MWE آلمان) در زمینه یراق آلات شیشه در کنار تولید شیشه با کیفیت، توانسته نیازهای متنوع مشتریان خود را برآورده کرده و کیفیتی درخور آن‌ها ارائه دهد. کارشناسان مجرب این مجموعه متعهد شده‌اند مناسب‌ترین قطعات را به لحاظ اصول فنی و مهندسی، ایمنی، اقتصادی و معیارهای زیبایی به مشتریان ارائه دهند تا رضایت مشتریان را به عنوان هدف اصلی شرکت شیشه نشکن ایلیا جلب کنند.

فلسفه

فلسفه

قابل اعتماد و با دوام

زیبا و جذاب

راحتی و کیفیتی بی‌نظیر

قابل اعتماد و با دوام
زیبا و جذاب
راحتی و کیفیتی بی‌نظیر
قابل اعتماد و با دوام
زبیاو جذاب
راحتی و کیفیتی بی نظیر

برند

شیشه به عنوان یک ماده جذاب و قابل اعتماد، طی دهه‌های اخیر به یکی از پر مصرف‌ترین مواد در صنعت ساختمان و معماری تبدیل شده است.

نمای شیشه‌ای در ساختمان، نشانگر شیک بودن در عین سادگی است به طوریکه حسی منحصر بفرد را در هر بیننده‌ای ایجاد می‌کند . در دهه‌های قبل، شیشه فقط در طراحی داخلی و نمای ساختمان های تجاری بزرگ دیده می‌شد. اما امروزه، پیشرفت در صنعت شیشه‌های ساختمانی، زیبایی، ایمنی و کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب را به ارمغان آورده‌است که این امر باعث شده خیل عظیمی از مجتمع‌های مسکونی و اداری، نتنها در نمای ساختمان بلکه در ایجاد فضاهای داخلی نیز از شیشه استفاده کنند.

در این راستا، دیدگاه شرکت شیشه نشکن ایلیا استفاده از شیشه در تمامی نقاط یک ساختمان برای ایجاد فضاهای دلنشین و کاربردی است و ماموریت ما تحقق این دیدگاه در هر یک از پروژه‌های شرکت شیشه نشکن ایلیا با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار نیروی انسانی مجرب است.

مجوزها و گواهینامه ها

شرکت شیشه نشکن ایلیا در راستای افزایش سطح کیفی مجموعه و همچنین انطباق کیفیت خدمات و محصولات شرکت بر استانداردهای صنعت شیشه، اقدام به اخذ استاندارد‌ها و گواهینامه‌های زیر کرده است: